هتل های ایران بهتر از پاریس شده است

به گزارش بازی ناتمام، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی کشور با اشاره به نقاط ضعف گردشگری اروپا از بهتر شدن هتل های ایران نسبت به هتل های پاریس اطلاع داد و گفت: سفر به ایران 12 ماهه است و نباید سفر به ایران در چند ماه و فصل خلاصه گردد، زیرا ایران بسیار امن است.

هتل های ایران بهتر از پاریس شده است

با ما همراه باشید و با تور فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش خبرنگار اجتماعی بازی ناتمام، کرمانی - رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی هوایی و جهانگردی کشور در مراسم معرفی و رونمایی دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته ایران (18 تا 21 بهمن) با اشاره به آشنایی خود با این نمایشگاه به قدمت دو دهه گفت: خریداران داخلی در این نمایشگاه حضور پیدا می نمایند و توسعه گردشگری داخلی معرفی می گردد ولی باید در دوره های آینده باید به مردم کشورهای دیگر این نمایشگاه را بیشتر و بهترمعرفی کنیم.

کرمانی ادامه داد: ما باید به دنبال خریداران خارجی در حوزه گردشگری کشورمان باشیم به هر حال برگزاری چنین نمایشگاه های بسیار در مقوله جامعه باز تاثیرگذار خواهد بود.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی هوایی و جهانگردی کشور توضیح داد: نمایشگاه های گردشگری خارجی به سمت رویه علمی پیش رفتند که ما نیز باید به این سمت پیش رویم، زیرا ما از نظر امکانات گردشگری در منطقه اگر بیشتر نداشته باشیم کمتر نیست و نباید دنبال ظرف سنجی باشیم، زیرا هیچ بازاری بدون نقص نیست.

کرمانی با اشاره به پتانسیل فرهنگ ایران و جوانان ایرانی که گردشگران خارجی را هدایت و مدیریت می نمایند، مطرح کرد: مدعی هستیم که هتل های ما از پاریس بهتر شده است و در اروپا نقطه ضعف های بسیاری در حوزه گردشگری شاهد هستیم ولی در حوزه حمل و نقل چند سالی عقب هستیم.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی هوایی و جهانگردی کشور اعلام نمود: ایران دارای 12 فصل است و نباید در چند فصل؛ سفر به ایران را خلاصه کرد و ما نیز باید بهتر کشورمان را به جهان معرفی کنیم، به هر حال ایران در منطقه 100 درصد امن است و حتی خارجی ها در ایران شب ها به گردش می فرایند، بنابراین نکات مثبت گردشگری ایران بیشتر از نقاط منفی است.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 262

به "هتل های ایران بهتر از پاریس شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل های ایران بهتر از پاریس شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید