واکنش سروری به بازدید هوایی اعضای شورای شهر از تهران

به گزارش بازی ناتمام، نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: ما از بانکداری بیشتر یک ظاهر زیبا دیده ایم، اما باطنی که با این ظاهر همراهی کند را هرگز ندیده ایم.

واکنش سروری به بازدید هوایی اعضای شورای شهر از تهران

به گزارش خبرنگار، پرویز سروری نایب رئیس شورای شهر تهران در هشتمین جلسه شورای شهر تهران و در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید هوایی از تهران که روز گذشته انجام شد اظهار کرد: به نظر من این کار هزینه ای نیست زیرا ما نظارت کردیم و موضوعی طبیعی است، برای حریم شهر تهران باید اقدامات نظارتی و جدی انجام گردد و نمایندگان به آن باید توجه داشته باشند.

وی درباره خارج کردن حناچی از پارکینگ درکه به وسیله یکی از اعضای شورا، گفت: من اطلاعی ندارم، اما باید با کسانی که مسئولیتی بر عهده داشتند، برخورد درستی صورت گیرد.

سروری اظهار کرد: امروز روز بانکداری بدون ربا و مصوب مجلس شورای اسلامی است و انتظار می رود بانک ها حامی فراوری و اقتصاد ملی باشند.

وی ادامه داد: ما از بانکداری اسلامی بیشتر یک ظاهر زیبا دیده ایم، اما باطنی که با این ظاهر همراهی کند را هرگز ندیده ایم، امیدواریم دولت مردمی و وزیر اقتصاد محور اصل خودشان را بر اصلاح رویه بانک ها قرار دهند، بعلاوه بانک ها باید از حالت بنگاه های مالی و رقیب سرمایه گذاران خارج شوند.

نایب رئیس شورای شهر تهران توضیح داد: در روز 12 شهریور، رضاخان فرار کرد، اما دلاوری در مقابل انگلیسی ها ایستاد و مقاومت کرد البته باید بدانیم که رضاخان مردم را کاملا بی دفاع در برابر این اشغالگران قرار داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1264

به "واکنش سروری به بازدید هوایی اعضای شورای شهر از تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سروری به بازدید هوایی اعضای شورای شهر از تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید