خانه های درختی برای کارکنان مایکروسافت

به گزارش بازی ناتمام، داشتن خانه درختی آرزوی اغلب انسانهاست. شرکت مایکروسافت با ساخت این خانه ها برای کارمندانش به این آرزو جامه عمل پوشانده است.

خانه های درختی برای کارکنان مایکروسافت

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

مایکروسافت برای کارمندانش خانه های درختی مجهز به امکانات گوناگون ازجمله شومینه، سایبان چوبی و شبکه وای - فای ساخته است.

یکی از این خانه ها که در ارتفاع 3.6 متری از سطح زمین واقع شده است، کف تمام چوبی دارد و تمام مصالح مورد استفاده برای ساخت خانه هم از چوب ساخته شده اند.

مایکرو سافت ساخت این خانه های درختی را برای ایجاد حس و حالی خوب در میان کارمندان می داند. از سه خانه ای که اکنون به این سبک ساخته شده دو خانه در محیطی باز به بهره برداری رسیده اند و سومی فضایی روباز والبته راهرویی مسقف دارد.

بخش های مسقف این خانه های درختی دارای اتاق هایی برای برگزاری نشست ها تدارک دیده شده است و انتظار می رود. این خانه های درختی دست کم برای 20 سال قابل سکونت و بهره برداری هستند.

ساخت این خانه ها بخشی از برنامه های بلند مدت مایکروسافت به منظور ایجاد ساختمان هایی خاص در نزدیکی مرکز اداری اصلی این شرکت در ردموند اعلام شده است.

خانه های درختی که برای حفاظت از گرما و سرمای بیش از حد به خوبی عایق بندی شده اند به امکانات آب و برق مجهزند؛ اما سیم کشی برق و لوله های آب از دید پنهان شده اند.

برای دیدن مطالب بیشتر در خصوص معماری های خاص ، دکوراسیون داخلی و محوطه سازی از بازی ناتمام دیدن کنید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 379

به "خانه های درختی برای کارکنان مایکروسافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه های درختی برای کارکنان مایکروسافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید