کسب و کار

ایلان ماسک تأیید کرد که تسلا هدف حمله بدافزار قرار گرفته است

مدیرعامل تسلا حمله بدافزار علیه این شرکت را جدی خواند و اشاره نمود که هدف این بدافزار کارخانه بزرگ تسلا در نزدیکی شهر رینو نوادا بوده است.

25 مهر 1399

سقوط بورس تا کی ادامه دارد؟ ، مردم آینده بورس را چگونه می بینند؟

به گزارش خبرنگاران، در حالی که سیر نزولی بازار سهام همچنان ادامه دارد عده ای از مردم معتقدند باید صبر کرد و بازار سهام سرمایه گذاری بلندمدت را می طلبد اما بسیاری از مردم این عقیده را ندارند و دیگر بورس را سرمایه گذاری مطمئنی نمی دانند.

19 مهر 1399

نحوه عملکرد درگاه ملی مجوزهای کسب وکارهای کشور تشریح شد

به گزارش خبرنگاران، سازمان فناوری اطلاعات ایران جزئیات راه اندازی درگاه ملی مجوزهای کشور که باعث تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار، شفافیت، عدالت و حذف مقررات دست و پاگیر شده است را گفت.

17 مهر 1399

از همراهی دوربین در اتاق خواب تا دغدغه تغییر جنسیت دختر خانواده!

پس از سانسور برخی سکانس های سریال آقازاده این پرسش در ذهن مخاطب شکل می گیرد، چرا وزارت ارشاد وجه اعتقادی و ارزشمند آقازاده را سانسور می کند و با بخش های منشوری سریال های دل و همگناه همراه هستند؟

16 مهر 1399

بدهی سینماداران به پخش کنندگان چه شد؟

بیشتر از 20 روز از انتشار خبری با این مضمون که با مساعدت سازمان سینمایی بدهی سینماداران به پخش کنندگان پرداخت می گردد، گذشته ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است.

15 مهر 1399

جدیدترین خبر از سهام عدالت ، تغییرات مهم در فروش سهام ، واریزی های خرد به زودی حذف می شوند

کانون کارگزاران بورس امروز جلسه ای را با حضور مدیران کارگزاری ها، سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت سپرده گذاری مرکزی در خصوص سهام عدالت برگزار کرد که براساس موضوعات مطرح شده در این جلسه فرایند فروش سهام عدالت تغییراتی کرده است.

14 مهر 1399

خبرنگاران واکنش ترامپ به شکست روز گذشته در شورای امنیت

نیویورک- خبرنگاران- رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به شکست روز گذشته آمریکا در شورای امنیت که نتوانست ممنوعیت تسلیحاتی ایران را تمدید کند، گفت ایران می خواهد در انتخابات بسیار بد ببازم.

12 مهر 1399

بازسازی و طراحی داخلی مرکز مراقبت از بچه ها در مادرید اسپانیا

در ادامه فرایند شناخت پروژه های برتر طراحی داخلی و بازسازی ساختمان در دنیای معماری در این مقاله در شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی خبرنگاران قصد داریم دکوراسیون اداری یکی از جذاب ترین و پیروز ترین طراحی داخلی اداری در سال 2018 ، در شهر مادرید اسپانیا بپردازیم...

11 مهر 1399

ادعای توزیع سهام عدالت بین 20 میلیون ثروتمند، وزارت اقتصاد شفاف سازی کند

بر اساس ادعای کمیسیون مالی مجلس حدود 20 میلیون نفر از دهک های بالای درآمدی مشمول دریافت سهام عدالت شده اند، این در حالی است که وزارت اقتصاد برای ارائه سهام عدالت به 20 میلیون نفر جامانده حقیقی این سهام مقاومت می نماید.

10 مهر 1399

30 درصد بعدی سهام عدالت، این هفته قابل معامله است

مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار کشور با اشاره به آزادسازی سهام عدالت از اردیبهشت گفت: این هفته 30 درصد بعدی سبد سهام عدالت قابل معامله است.

7 مهر 1399

معمای واکسن روسی کرونا؛ روسیه: تا 10 روز آینده با واکسن کرونا دنیا را شگفت زده می کنیم

روسیه خاطرنشان کرد تا 10 روز دیگر دنیا را شگفت زده می نماید و همانطور که نخستین ماهواره (اسپوتنیک) را پرتاب کردیم، نخستین واکسن کرونا را عرضه می کنیم. پژوهشگران روسی انستیتو Gamaleya این واکسن را فراوری نموده اند. گفته شده دانشمندان برای تست به خودشان هم تزریق...

2 مهر 1399

درخواست هواداران ریوآوه برای حفظ طارمی

مهدی طارمی یک فصل دیگر با ریوآوه قرارداد دارد، اما این باشگاه به دنبال مهدی فروش طارمی است تا از فروش او به سود قابل توجهی دست پیدا کند؛ مهدی طارمی در زمان برنامه ریزی برای بازگشت به ایران متوجه این موضوع شد که هنوز مذاکرات باشگاه ریوآوه با تیم های خواهان...

30 شهریور 1399

نشست آنالیز ابعاد اخذ مالیات از خانه های خالی و لوکس

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، طی نشستی با یکی از کارشناسان مالی درباره اخذ مالیات از خانه های خالی به مصاحبه پرداختند.

27 شهریور 1399

فرایند شیوع ویروس کرونا در 3 استان افزایشی است

جان بابایی گفت: شیوع ویروس کرونا در 3 استان مازندران، خراسان رضوی و فارس فرایند افزایشی دارد.

24 شهریور 1399

ممنوعیت برپایی مراسم عزا و عروسی در مساجد و تالار

استاندار تهران با اشاره به افزایش فرایند ابتلا به کرونا در استان تهران در ممنوعیت برگزاری مراسم عروسی در تالارها و مراسم عزا در مساجد تاکید نمود.

19 شهریور 1399

سفر ییلاقی به ناوان تالش

ناوان در ییلاقات و کوهستان های شهرستان تالش گیلان واقع شد است، طبیعتی بکر و مناظری زیبای دارد.

16 شهریور 1399

ربات هایی که در ورزشگاه جایگزین طرفداران شدند!

کروناویروس بسیاری از رویدادهای عمومی از جمله مسابقات ورزشی و کنسرت ها را در سراسر دنیا تحت تاثیر خود قرار داده است. از آنجا که بعضی از کشورها شاهد کاهش موارد ابتلا و بستری در بیمارستان ها هستند، زندگی عمومی را به تدریج شروع می نمایند. ژاپن یکی از این...

10 شهریور 1399

درآمدهایی که کاهش پیدا کرد حقوق هایی که پرداخت نشد، حال مالی هلال احمر خوب نیست

سخنگوی سازمان هلال احمر گفته است درآمد های هلال در 4 ماه گذشته به دلیل شیوع کرونا به شدت کاهش پیدا نموده است به همین دلیل پرداخت بعضی از آیتم های رفاهی که به کارکنان تعلق می گرفت نتوانستیم انجام دهیم.

4 شهریور 1399

نرخ رشد جمعیت آذربایجان شرقی کمتر از متوسط کشوری است

خبرنگاران/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی گفت: پیری و سالخوردگی جمعیت، نگرانی آینده کشور و استان است به طوری که اکنون متوسط وزن گروه های سنی در استان بسیار بالا بوده و نرخ رشد جمعیت استان نیز از متوسط کشوری کمتر است.

1 شهریور 1399

گزارش، افغانستانی ها در صدر دانشجویان خارجی محصل در ایران، حذف یک مانع در جذب دانشجویان بین المللی

بیشترین دانشجویان خارجی محصل در ایران از کشور افغانستان هستند و بعد از آن، دانشجویان کشورهای عراق، لبنان، سوریه، چین و پاکستان قرار دارند.

30 مرداد 1399
تعداد: (83)