کلوپ: بازیکن معمولی بودم، اما الان رئیسم

به گزارش بازی ناتمام، سرمربی لیورپول با وجود آنکه یک بازیکن معمولی بود اما در دوران مربیگری به یکی از بهترین های فوتبال جهان تبدیل شده است.

کلوپ: بازیکن معمولی بودم، اما الان رئیسم

به گزارش بازی ناتمام و به نقل از دیلی میل، یورگن کلوپ با بوروسیا دورتموند توانست به قهرمانی در بوندسلیگا برسد و به فینال لیگ قهرمانان اروپا هم راه پیدا کند.

او در لیورپول هم نتایج درخشانی به دست آورده است و علاوه بر قهرمان کردن تیم در لیگ قهرمانان اروپا در آستانه قهرمان کردن تیمش در لیگ جزیره نیز واقع شده است.

کلوپ در گفت و گویی که با دیلی میل داشت درباره موضوعات زیادی سخن به میان آورد. او ابتدا درباره بازیکنان لیورپول گفت: من به بازیکنان ایمان و اعتماد دارم. خیلی ساده است. آنها بسیار خوب و حرفه ای است و همین بهترین دلیل برای ایمان داشتن به آنها است. لیورپول در راستا درستی گام برمی دارد و این بسیار راضی کننده است.

کلوپ درباره توقف بازی ها به خاطر کرونا گفت: فوتبال تنها یک بازی است و در شرایط کنونی هم نباید آن را جدی گرفت. مسائل زیادی در زندگی رخ می دهد و باید هم خوب بودن خود را حفظ کنید و با مسائل به خوبی رفتار کنید و از این شرایط هم لذت ببرید.

او درباره تفاوت دوران مربیگری با فوتبال گفت: من یک بازیکن معمولی بودم. روشن بود که من بازیکن بزرگی نبودم اما مدت ها در فوتبال ماندم و جزئی از تیمم بودم. حتی وقتی هم که بازیکن بودم درباره بهتر شدن با بازیکنان و مربیان صحبت می کرم. الان من رئیس هستم و به بازیکنان می گویم که چه وقت باید بازی کرد و چه وقت تمرین کنیم و چه برنامه های داریم. من همه این تصمیم ها را می گیرم.

او ادامه داد: بارها به بازیکنان گفته ام که دوست آنها هستم اما شاید بهترین دوست شان نباشم. من کسی نیستم که همه چیز را می فهمد اما برای فهمیدن تلاش می کنم. من به مسائل بازیکنان توجه می کنم اما همه چیز را نمی دانم و چنین ادعایی هم ندارم. آنها هم همه چیز را درباره من، همسرم و فرزندانم می دانند. این بسیار مهم است که اطلاعاتی درباره کسانی که با آنها کار می کنید داشته باشید تا روحیات و انگیزه های آنها را به خوبی بدانید.

کلوپ در پایان گفت: از کجا آمده ای؟ آیا برای پول اینجا هستی؟ آیا اینجا هستی تا باعث افتخارت خانواده ات و کشورت شوی؟ بسیاری از مسائل وجود دارد که باید آنها را بفهمم و با بازیکنان درمیان بگذارم. می توان همیشه با بازیکنان صحبت کرد و من چنین چیزی را همیشه انجام می دهم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 382

به "کلوپ: بازیکن معمولی بودم، اما الان رئیسم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: بازیکن معمولی بودم، اما الان رئیسم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید