3 روش کشیدن سایه ابرو برای داشتن ابروهای بی نقص و عالی

به گزارش بازی ناتمام، تأثیر ابروها بر زیبایی چهره غیرقابل انکار است به همین دلیل از اهمیت زیادی برای ما برخوردار هستند. برای داشتن ابروهایی منظم و زیبا معمولاً آن ها را براش ابرو شانه می کنیم، موهای اضافی را با موچین از دور آن برمی داریم و برای پرتر شدن و قاب بندی، آن ها را مداد می کشیم. زمان زیادی را صرف می کنیم تا فرم ابروها را به فرم دلخواه خود نزدیک کنیم. اگرچه داشتن ابروهایی کم پشت یا از دست دادن موهای ابرو به هر دلیلی، می توانند بسیار ناراحت کننده و حتی ناامیدکننده باشند اما راه های مختلفی برای بازگرداندن ظاهری زیبا و پر به ابروهای شما وجود دارد. یکی از محبوب ترین راه ها برای بازسازی ابروها، استفاده از سایه ابرو و آرایش آن ها است. در این مقاله از خبرنگاران مگ همراه ما باشید تا 3 روش کشیدن سایه ابرو را با هم بررسی کنیم.

3 روش کشیدن سایه ابرو برای داشتن ابروهای بی نقص و عالی

آرایش ابرو چیست؟

اگر ابروهای شما به طور طبیعی کم پشت هستند یا در اثر برداشتن بیش از حد، اپیلاسیون یا نخ کم پشت شده باشند و در پی راه حلی سریع و آسان برای پوشاندن آن هستید، باید بگوییم آرایش ابرو می تواند به شما در رسیدن به ابروهایی عالی کمک کند.

آرایش ابرو به پر شدن ابروها کمک و توجه را به چشمان جلب می کند. یک ابروی پررنگ به تنهایی می تواند برای داشتن ظاهری طبیعی تر کافی باشد درعین حال ظاهر ابرو می تواند به متعادل کردن میکاپ کمک کند. یک خط چشم دودی یا خط چشم بال دار وقتی با ابروهایی پر و مرتب تکمیل شوند، تأثیر بیشتری خواهند داشت.

محصولات آرایشی ضروری برای آرایش ابرو

محصولات آرایشی زیادی برای مرتب کردن و آرایش ابروها وجود دارند. شما می توانید برحسب کارایی محصول، تسلط و علاقه تان یکی یا چند تا از آن ها را انتخاب کنید.

سایه ابرو

شما می توانید با آموزش سایه ابرو و با استفاده از پودر و سایه ابرو همرنگ با رنگ ابروها و مطابق با رنگ موهایتان، قسمت های خالی ابروهایتان را به خوبی پر کنید.

مداد ابرو

مداد ابرو برای پرکردن ابروهای شما عالی است. اگر از یک مداد ابرو استفاده می کنید باید مطمئن شوید که نوک آن برای هر بار استفاده، به میزان کافی تیز باشد.

ژل ابرو

ژل ابرو فرمول های مختلفی دارد اما بیشتر به منظور فرم دادن به موهای ابرو و تثبیت حالت آن ها به کار می رود.

اسپولی

اگر محصول آرایش ابرو شما با برس مخصوص عرضه نمی شود، ضروری است که یک براش مخصوص ابرو یا اسپولی تمیز همیشه در دسترس داشته باشید. این براش ابرو و مژه به شما کمک می کند تا توده های محصول را برس بکشید و موهای به هم چسبیده ضخیم را باز کنید.

راهنمای آرایش ابرو در 3 مرحله آسان و سریع

اگر می خواهید آرایش کردن به سبک حرفه ای ها را بیاموزید، حتما به آرایش ابروها و روش کشیدن سایه ابرو توجه کنید. در این بخش نحوه آرایش ابرو به صورت گام به گام با استفاده از سایه ابرو، مداد ابرو و اسپولی آورده شده است. امیدواریم این راهنما به شما در دستیابی به ابروهایی کامل و متقارن کمک کند.

1. استفاده از مداد ابرو

اگر ابروهای شما نازک و کم پشت هستند بهتر است آرایش ابروهای خود را با یک مداد ابرو شروع کنید. مداد ابرو بیشترین کنترل را به شما می دهد و در واقع به شما امکان می دهد موهای ابرو را در جایی که وجود ندارند، یک به یک بکشید. از هر ناحیه پراکنده اطراف قوس ابرو شروع کنید و به سمت دم ابروهای خود حرکت کنید. از حرکات کوتاه و سریع در جهت رویش ابروها استفاده کنید. در صورت نیاز، گوشه های داخلی را با حرکات به سمت بالا و بیرون پر کنید. می توانید از شابلون ابرو برای کمک به پیداکردن فرم مناسب استفاده یا از شکل طبیعی ابروهای خود پیروی کنید.

2. پودر سایه ابرو

برای تکمیل نتیجه مداد ابرو، از پودر سایه ابرو و برس زاویه دار ابرو استفاده کنید تا با شانه کردن ابروها در جهت رویش مو، شکاف ها و جاهای خالی به جای مانده را پر کنید. همچنین می توانید از مداد ابرو استفاده نکنید و از همان ابتدا به سراغ سایه ابرو بروید زیرا به ابروهای شما ظاهری نرم تر می دهد. آموزش کشیدن سایه ابرو برای هر خانمی ضروری است.

3. اسپولی

ابروهای خود را با یک براش ابرو و مژه تمیز شانه کنید تا توده های آرایش به جای مانده از مداد یا پودر ابرو به خوبی پاک شوند. این کار ابروهایی یکدست و طبیعی به شما هدیه می دهد.

3 نکته مهم برای آرایش و فرم دهی به ابروها

رعایت 3 نکته زیر برای دستیابی به ابروهایی طبیعی و عالی ضروری است.

  1. همیشه از ابروی داخلی خود به سمت پایان و بیرون حرکت کنید، به آرامی به سمت بالا و بیرون برس بزنید و جهت رویش طبیعی موهای ابروهای خود را دنبال کنید.
  2. پس از پر کردن ابروها با پودر یا مداد ابرو، یک اسپولی تمیز را چندین بار روی ابروهای خود بکشید تا خطوط خشن را از بین ببرید و به ظاهری نرم و یکدست تر برسید.
  3. اگر ابروهای شما بیش ازحد پر یا خیلی تیره به نظر می رسند، کمی پنکیک آرایشی را با یک اسپولی تمیز بر روی ابروها بکشید تا رنگ آن پخش شود.

آموزش گام به گام کشیدن سایه ابرو

ابروهایی به طور طبیعی پرپشت یا به طرز چشمگیری پهن و برجسته معمولا موردعلاقه بیشتر خانم ها است زیرا زیبایی چهره را بیشتر نمایان می کنند. برای رسیدن به این ابروها ما روش کشیدن ابرو با سایه ابرو را مرحله به مرحله به شما نشان خواهیم داد.

مطمئن باشید که نتایج قبل و بعد از استفاده از این روش ها واقعا چشمگیر و متفاوت هستند. این روش ها را برای رسیدن به ابروهایی عالی بر روی ابروهای خود امتحان کنید.

1. ابرو طبیعی

برای دستیابی به ابروهایی طبیعی به برس ابرو، سایه ابرو و ژل ابرو نیاز دارید.

ابروهای خود را با برس به خوبی و در جهت رویش موها شانه کنید. پودر سایه ابرو را در جهت رویش موهای ابرو بزنید و سپس حالت ابروهای خود را با یک ژل ابرو شفاف تثبیت کنید.

در استفاده از ژل ابرو محتاط باشید زیرا ممکن است استفاده بیش از حد و چندین لایه ژل باعث ایجاد سفیدک شود.

2. ابرو پر

اگر می خواهید ظاهر ابروهایتان پر به نظر برسند از مداد یا سایه ابرو، برس ابرو و ژل ابرو استفاده کنید.

برای این کار ابتدا با استفاده از برس ابرو، ابروهایتان را برس بزنید. هر شکاف و جای خالی در بین ابروهای خود را با مداد ابرو به خوبی پر کنید البته می توانید به جای مداد ابرو از پودر سایه ابرو هم برای این کار استفاده کنید. در نهایت با استفاده از ژل ابرو، قسمت های ناهموار ابرو را یکدست کنید.

3. ابرو کادربندی شده

ابروهایی کادربندی شده و مرتب می خواهید به یک مداد ابرو، برس ابرو و سایه ابرو نیاز خواهید داشت.

برای شروع ابروهایتان را در جهت رشد موها با برس مخصوص شانه کنید. سپس با مداد ابرو یک کانتور در زیر و بالای ابروهای خود بکشید سپس با استفاده از همان مداد ابرو، هر قسمت از ابروها که خالی بود را به خوبی پر کنید.

کشیدن ابرو با سایه آخرین مرحله است. با استفاده از پودر سایه ابرو به ابروهای خود پوشش سه بعدی بدهید. پودر ابرو را با براش مخصوص بر روی ابروان خود بمالید. فراموش نکنید که رد مداد ابرو را با براش محو کنید.

سخن پایانی

ابروها نقاط کانونی چهره شما هستند. یکی از راه های عالی برای آرایش ابروها، کشیدن سایه ابرو است. آراستگی و پر بودن ابروها، زیبایی شما را دو چندان و آرایش صورت شما را کامل می کنند.

منابع: artdeco, masterclass

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 18 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1403 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1792

به "3 روش کشیدن سایه ابرو برای داشتن ابروهای بی نقص و عالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 روش کشیدن سایه ابرو برای داشتن ابروهای بی نقص و عالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید