تقدیر وزیر ارتباطات از اقدامات ایرانسل در اربعین 98

به گزارش بازی ناتمام، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ایرانسل برای توسعه زیرساخت های ارتباطی و برقراری ارتباط ایمن و پایدار در ایام اربعین 98 تقدیر کرد.

تقدیر وزیر ارتباطات از اقدامات ایرانسل در اربعین 98

با وبسایت گردشگری سازمان میراث فرهنگی همراه باشید.

به گزارش بازی ناتمام، بنابر اعلام روابط عمومی ایرانسل، در مراسمی که صبح امروز، دوشنبه دوم دی ماه 1398، با حضور مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونان و مدیران ارشد اپراتورها در ساختمان مرکزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گشت، از ایرانسل برای اقدامات اجرا شده در راستای هرچه بهتر برگزار گشتن مراسم اربعین امسال تقدیر شد.

در این مراسم، وزیر ارتباطات با تأکید بر اینکه امسال کیفیت خدمات در داخل ایران و نیز در خاک عراق، به مراتب از سال های گذشته بهتر بود، کوشش همه جانبه سازمان تنظیم مقررات و اپراتورها برای پیگیری با طرف عراقی برای کاهش تعرفه رومینگ بین دو کشور را از جمله فعالیت هایی دانست که تأثیر آن را مردم احساس کرده اند.

در تقدیرنامه ای که در این مراسم به ایرانسل اهدا شد، آمده است اربعین، آغاز باشکوه دفتر عشق است که با آزادگی آغاز شده و تا همیشه ادامه خواهد داشت و سفر اربعین، مشق عاشقی انسان های وارسته ای است که با حضور میلیونی و حماسی خود در اجتماع عظیم و معنوی، ارادت و دلدادگی خود را به خاندان اهل بیت (ع) به ویژه سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) ابراز می کنند.

اهتمام و کوشش مسؤولانه مجموعه دست اندرکاران خانواده بزرگ ارتباطات برای توسعه زیرساخت های ارتباطی و برقراری ارتباط ایمن و پایدار در جهت خدمات رسانی مطلوب به زائران عزیز در ایام اربعین قابل تحسین است.

ایرانسل امسال علاوه بر 10 مگابایت اینترنت روزانه رایگان و بسته های ویژه و مقرون به صرفه ای که برای زائران اربعین در کشور عراق در نظر گرفت، 100 مگابایت اینترنت روزانه رایگان نیز در مرزهای اصلی پیش از خروج به سمت عراق، در اختیارشان قرار داد. همینطور پنج بسته 75 مگابایتی تا 1024 مگابایتی (معادل یک گیگابایت) نیز در نظر گرفته بود که مشترکان از آن بهره بردند. علاوه بر این ایرانسل دیتاهای روزانه رایگان در مرزهای مهران، خسروی، شلمچه و چذابه نیز در اختیار زائران قرار داده بود.

ایرانسل با هدف ارتقای بیش از پیش پوشش شبکه در شهرهای مرزی، تجهیز و توسعه شبکه داخلی به ویژه در جهت جاده ها و کریدورهای مرزی را مورد توجه قرار داده و نیز در راستای افزایش ظرفیت شبکه، با ایجاد پشتیبان های لازم در زمینه دیتا و مذاکره با شرکت ارتباطات زیرساخت، اپراتورهای عراقی و سایر مراجع مرتبط اقدامات گسترده ای را برنامه ریزی و اجرا کرد.

کارشناسان ایرانسل از مدت ها پیش، با برگزاری نشست های هفتگی و انجام بازدیدهای منطقه ای، نسبت به برطرف کردن برخی مسائل احتمالی در زمینه پوشش شبکه اقدام کردند. همچنین از جمله مهمترین اقدامات اجرا شده توسط ایرانسل می توان به برنامه ریزی جهت ساخت و راه اندازی سایت های دائمی در مناطق مرزی، بویژه در محل های تجمع زائران در شهرهای مهران، چزابه و شلمچه، برنامه ریزی جهت بروزرسانی سایت های موجود در مناطق فوق، برنامه ریزی جهت ارسال و راه اندازی سایت های سیار در مناطق مرزی، ارائه بسته های جدید رومینگ و امکان فعال سازی آن از طریق نرم افزار ایرانسل من و نیز انجام هماهنگی لازم جهت برپایی مراکز خدمات ایرانسل در نقاط مرزی و اعزام کارشناسان مرکز روابط با مشتریان ایرانسل جهت خدمت رسانی به زائران در جهت راهپیمایی اشاره کرد.

ایرانسل همچنین پس از انتها راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) و با توجه به استقبال 1.7 میلیون مشترک ایرانسل از خدمات رومینگ بزرگترین اپراتور دیتای ایران که نسبت به سال گذشته، 78 درصد افزایش یافته بود، با توجه به پیشنهاد وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر محاسبه هزینه اینترنت آزاد مصرفی اربعین در کشور عراق به صورت بسته های اینترنت برای مشترکان اپراتورهای تلفن همراه و با نظر مساعد سهامداران ایرانسل، خاطرنشان کرد که مصرف اینترنت با تعرفه آزاد مشترکان این اپراتور در ایام اربعین در کشور عراق، به صورت بسته های رومینگ محاسبه شده و مازاد پرداختی به صورت بستانکاری در قبض مشترکان دائمی و اعمال شارژ در حساب مشترکان اعتباری منظور خواهد شد.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 140

به "تقدیر وزیر ارتباطات از اقدامات ایرانسل در اربعین 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر وزیر ارتباطات از اقدامات ایرانسل در اربعین 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید