مسکو: قصد نداریم در رقابت های سیاسی درباره واکسن کرونا شرکت کنیم خبرنگاران

به گزارش بازی ناتمام، سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت که این کشور قصد ندارد موضوع واکسن کرونا را سیاسی کند یا آنکه در رقابت های سیاسی درباره واکسن شرکت کند.

مسکو: قصد نداریم در رقابت های سیاسی درباره واکسن کرونا شرکت کنیم خبرنگاران

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت که واکسن روسی اسپوتنیک V همچنان اثرگذاری خود در مقابله با ویروس کرونا را نشان می دهد.

وی که در کنفرانس خبری صحبت می کرد گفت که مسکو قصد ندارد موضوع واکسن را سیاسی کند یا آنکه در رقابت های سیاسی درباره واکسن ها شرکت کند.

زاخارووا گفت: استفاده از واکسن اسپوتنیک توسط 50 کشور مورد موافقت گرفته و این واکسن را به دومین واکسن در سطح دنیا تبدیل نموده است.

وی همچنین درباره انتشار اطلاعات نامعتبر درباره واکسن اسپوتنیک V ابراز تاسف کرد.

از سوی دیگر، کاخ ریاست جمهوری روسیه (کرملین) از وجود طرح مشترک ایالات متحده آمریکا و متحدانش برای تخریب توان پزشکی روسیه در مقابله با کرونا اطلاع داد.

منبعی در کرملین روز آدینه در گفت وکو با رسانه های روسیه گفت که: واشنگتن و متحدان آن برای راه اندازی تبلیغات گسترده علیه واکسن اسپوتیک-وی برنامه ریزی می نمایند.

به گفته این مسئول روس در این حملات برنامه ریزی شده رسانه ای، سازمان های غیردولتی مانند مؤسسه سورس و خبرگزاری های رویترز و بی بی سی مشارکت خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 1032

به "مسکو: قصد نداریم در رقابت های سیاسی درباره واکسن کرونا شرکت کنیم خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکو: قصد نداریم در رقابت های سیاسی درباره واکسن کرونا شرکت کنیم خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید