واکنش مردم به توقف فروش سهام عدالت ، مگر فروشی در کار بود که متوقف گردد!

به گزارش بازی ناتمام، امروز در فضای مجازی خبری مبنی بر توقف فروش سهام عدالت مطرح شد و روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار هم در مصاحبه با خبرنگاران این موضوع را تایید کرد. بنابراین از فردا با دستور مقام ناظر هیچ درخواست فروش ثبت شده ای انجام نمی گردد و طبیعتا پولی برای سهامداران واریز نمی گردد.

واکنش مردم به توقف فروش سهام عدالت ، مگر فروشی در کار بود که متوقف گردد!

از اواخر مرداد ماه تا به امروز که روش فروش سهام عدالت تغییر کرد، فرایند واریز پول به حساب سهامداران به کندی انجام می شد. اما گویا همین فرایند کند هم قرار است به کل متوقف گردد و از فردا سهام عدالت فروخته نمی گردد.

اما سهامدارانی که طی چند ماه اخیر درخواست فروش خود را ثبت نموده اند و کمترین واریزی نداشته اند می گویند که این خبر تازه نیست و عملا چند ماه هست که فروش سهام عدالت متوقف شده است. اظهارات بعضی از مخاطبان خبرنگاران را در ادامه می خوانید:

جوری میگن فروش متوقف شده که انگار هر هفته یک ملیون به حسابمون می اومده. فروش چند ماه پیش متوقف شده بود

مگه قبلا مردم میتونستن بفروشن و به پولش برسن که حالا متوقف بشه؟ این مضحکترین تبلیغاتی بود که روی سهام عدالت کردند و دیگه حتی یک نفر هم اسمشو نمیاره چون میدونن خیلی ضایع بود این سهام ناعدالت

برای خیلیا این خبر خواب رو از چشم شون میگیره چون حتی برای مایحتاج اولیه زندگی شون موندن و توان خریدشون صفر شده امیدوارم افرادی مثل من که تحت هر شرایطی مجبورم واقعا مجبورم سهام عدالت مون به فروش بره، فرجی بشه و سعدی تو این هفته سهام عدالت مون رو بفروشه ..

مگه چیزی از سهام عدالت مونده که بفروشن یا نفروشن

پنج ماهه متوقفش کردن اینا تازه فهمیدن از خواب پاشدنمنبع: تجارت نیوز

انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: halfgame.ir شناسه مطلب: 807

به "واکنش مردم به توقف فروش سهام عدالت ، مگر فروشی در کار بود که متوقف گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مردم به توقف فروش سهام عدالت ، مگر فروشی در کار بود که متوقف گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید